Blízke stretnutie piateho druhu s mimozemskou inteligenciou

Blízke stretnutie piateho druhu
s mimozemskou inteligenciou

CE-5
CE-5 je globálna občianska snaha do ktorej pozývame každého jednotlivca ako občana Zeme, ktorý má záujem o láskyplný a mierový kontakt s Našou Galaktickou Rodinou.
>> Ako uskutočniť CE-5 Kontakt?

Kruhy v obilí – Brány z iných dimenzií

Odhaľte skryté tajomstvá obostierajúce záhadu najväčších a najúžasnejších kruhov v obilí, ktoré sa kedy objavili. Tvorcovia týchto fascinujúcich, paranormálnych útvarov zostávajú naďalej záhadou. Po mnohých rokoch intenzívneho vedeckého výskumu dôkazy stále nasvedčujú, že by v pozadí tohto fenoménu mohli byť nadpozemské vplyvy. Tisíce a tisíce kruhov sú zaznamenané po celom svete: Anglicko, USA, Kanada, Holandsko, Belgicko, Taliansko, Nemecko, Austrália, Južná Amerika, Poľsko, Dánsko, Švédsko, Nórsko, Česká republika, Slovensko a iné.

Dokument prináša radu leteckých záberov kruhov v obilí odhaľujúcich ich veľkolepú geometriu a dokonalú krásu. Ďalej tiež fascinujúce série strhujúcich rozhovorov s vedcami, svedkami aj najznámejšími a najdôveryhodnejšími autoritami na kruhy v obilí súčasnosti. Zistíte, že kruhy v obilí sa s obľubou objavujú v blízkosti megalitických pamiatok na starých, posvätných miestach a že o nich existujú písomné záznamy už od stredoveku. Odkiaľ sa berú?

 

 

                                               Človek sa rozvíja

8. augusta 2009 sa objavil obrovský kruh v obilí s ľudským motýľom (530 metrov x 450 metrov) v južnom Holandsku, blízko mesta Goes.

Je to najväčší kruh v obilí, ktorého obraz hovorí jasne – „ľudia sa vyvíjajú“. To je dobre znázornené premenou húsenice na motýľa! Ľudská postava vo formácii kruhu s obilím vyzerá ako Da Vinciho „Vitruvianský človek“.

 

Pri pohľade na túto nádhernú transdimenzionálnú správu v kruhu v obilí znázorňujúcu „evolúciu“ nám nestačia slová. Tento kruh urýchlil evolúciu kvantovo, kedy vyslal vlny transformačnej energie … vyvíjajúceho sa života … a prebudil milióny ľudí po celom svete. Nový človek sa vyvíja vo vnútri každého z nás.

Motýľ je symbolom rastu, zmeny a transformácie.

Psyché (grécka bohyňa, ktorej vďačíme za koreň nášho slova psychológia) dostala meno, ktorej Gréci dali dušu. Bolo to tiež grécke slovo, ktoré pôvodne znamenalo motýľ. V ranom gréckom umení bola táto bohyňa, ako duša, reprezentovaná motýľom. Časom začal motýľ (psyché) symbolizovať dušu a naše slovo psychosomatika znamená pôsobenie duše (či mysle) na telo (ktoré sa po grécky povie soma).
Motýľ, zviera moci, symbol zmeny, duša kreativity, slobody, radosti a farieb.

 

Domorodí Američania vnímajú motýľa ako symbol radosti. Živením sa na kvetoch pomáhajú opeľovať a tým ďalej šíriť krásu. Motýlie oči sa skladajú z tisícov jednotlivých šošoviek. To im poskytuje vidieť obraz jasne. Môžu vnímať ultrafialové vlnovej dĺžky, čo u ľudí v symbole motýľa naznačuje jasnovidecké schopnosti. Anténa motýľa má na každom konci malé výčnelky, ktoré majú pomáhať v orientácii. Ak anténa chýba, lieta motýľ v kruhu a nie je schopný nájsť cestu. Ak je motýľ váš spojenec, musíte vždy zostať vedome spojení s jeho duchom, aby ste mohli naplniť svoje ciele.

Motýľ predstavuje prvok vzduchu, ktorý sa rýchlo mení a jeho pohyb je vždy ladný. Motýle sú poslami okamihu a majú veľa farieb. Štúdiom týchto farieb si môžete pomoc s odkrytím motýlieho posolstva pre vás. Pripomína nám, aby sme nebrali veci príliš vážne, vzchopili sa a pokračovali. Učí nás, že rast a transformácia nemá byť traumatickou skúsenosťou. Môže to byť radostné. Motýle majú schopnosť rásť a meniť sa, opúšťať bezpečie svojho zámotku, aby objavili nový svet v novej forme, bez strachu, s dôverou vo svoje nevyskúšané krídla, kedy lietajú bez akýchkoľvek pochýb v ich mysli.

Podobne ako motýľ aj my vždy prechádzame rôznymi štádiami, z ktorých každé je rovnako dôležité. Nie je dobré ponáhľať do nejakej fázy, a rovnako tak nie je dobré v nejakej fáze uviaznuť a začať stagnovať. Motýľ je mocným symbolom pre tých, ktorí uvažujú alebo prechádzajú veľkou zmenou. Motýľ je tiež jedným z najviac inšpirujúcich symbolov zvieracieho sveta, ktorý presne pozná správny čas pre opustenie pohodlia. Môžeme sa začať zaujímať, čo je mimo naše obmedzujúce myšlienky a systémy viery, čo nás drží v pasci a zdržiava nás pred sebou samými, bráni nám v našich snoch a prianiach, nášmu neobmedzenému potenciálu.

Môžeme sa naučiť, ako sa posunúť, ako rásť a zlepšovať situáciu tým, že zistíme, v akom štádiu sa nachádzame. Môže ísť o štádium vajce, počiatku – kde sa zrodí myšlienka, ale nie zatiaľ realita. V larválnom štádiu začnete svoje myšlienky fyzicky vykonávať, obvykle po prípravách, akými je plánovanie. Štádium zámotku rozvíjate svoje myšlienky, projekty alebo talent. Posledným štádiom transformácie je vystúpenie z kukly, zrodenie motýľa. Toto posledné štádium je o zdieľaní farieb a extázy vaše stvorenie so zvyškom sveta. Zistíte, v akom štádiu ste, či potrebujete viac času na dokončenie jedného štádia, než budete pripravení prejsť do ďalšieho. Dávajte si pozor a neponáhľajte, ale ani neuviaznite.

Nie všetky zmeny sú úmyselné, môžu byť veľmi jemné. Ako strata práce, a potom okolnosti, ktoré vás tlačia iným smerom. Môžu sa vo vás diať veci, ktoré vás pripravujú na zmenu podvedome, ktoré ani nezaregistrujete. Ak sa cítite neistí ohľadom toho, čo sa vo vašom živote práve teraz deje, potom sa obzrite, čo sa vo vašom živote dialo nedávno alebo dokonca pred dlhšou dobou. Priali ste si niekedy, že chcete inú prácu? Alebo zmenu kariéry? Ste schopní vidieť, že na nejakej úrovni sa vaše priania plnia? Spomeňte si na staré porekadlo „buďte opatrní na svoje priania“. Na čo sa sústredíte, to sa iste manifestuje.

O nič menej, než vy, motýľ nevie, či môže lietať, ale otvorí svoje krídla s dokonalou dôverou, a zistí, že ich jemnosť umožňuje ladný let, tanec vo vzduchu. Keď pochopíme, že transformácia môže byť rovnako prirodzená, ako dýchanie, keď sa budeme brať s ľahkosťou, keď budeme dôverovať svojim vlastným nevyskúšaným krídlam, pochopíme motýliu správu, že život samotný je radostným tancom. Tanec nám prináša sladkosť života.

Štyri štádia motýlieho rastu sú paralelou vývoja vytvorenie našej prvej myšlienky manifestovať sa v okolitom svete. Pochopenie, že zmena môže rovnako tak prirodzená, ako dýchanie. Dôverujme svojim neodskúšaným krídlam, že unesú našu váhu. Vtedy získame motýlí dar: život samotný je mimoriadny a úžasný. Ak vás motýľ našiel, všimnite si najdôležitejších vecí vo svojom živote, a pozrite sa, čo treba zmeniť. Ak sa ekosystém poškodí, motýle miznú obvykle ako prvé, pretože sú veľmi citlivé na harmóniu Zeme. Ak vás motýľ nájde a nie je v dobrom stave, je zranený alebo chytený, je to známkou, že musíte prestať narušovať prirodzený chod života a plávať s udalosťami jemnejšie a prirodzenejšie.

zdroj: ee.dunres.sk

 

 

                                                    Prišla odpoveď

Všetko začalo v roku 1974 kedy bol založený „Projekt Arecibo“. Ten až v roku 1984 prešiel v známejšia „SETI“. V čase keď bola dokončená stanica Arecibo v oblasti Puerto Rica sa jej duchovnými otcami stali Frank Drake a Carl Sagan.

V roku 1974 bola vytvorená správa v binárnom kóde v ktorej boli základné údaje o nás ako o ľudstve a ľuďoch , o planéte, ktorú v slnečnej sústave obývame, a na záver tam bol znázornený prístroj z ktorého bola táto správa zaslaná. Bola zaslaná do vesmíru, do istej skupiny hviezd, ktorá sa nazýva M 13, a o ktorej sa vedci domnievajú, že tam môže byť inteligentný život. Táto správa tam mala putovať 25 000 rokov, a rovnaký čas malo trvať aj doručenie prípadnej odpovede.

 

 

Nič významné sa nedialo až prišiel august rok 2000. Pri najväčšom rádio-teleskope v Chilboltone  (UK)  sa objavil kruh v obilí, ktorý bol síce na pohľad nádherný, ale ľudia, čo ho skúmali ho nedokázali rozlúštiť a nenašli v ňom žiadny hlbší význam. No ten sa ukázal až neskôr.

 

O rok neskôr ráno 14.8.2001 pri Chilboltonskom observatóriu, na rovnakom poli bol nájdený obrazec zhotovený veľmi zaujímavou technikou. Zo zeme to vyzeralo ako náhodné zhluky kôpok stojacích stebiel, no keď sa zotmelo a na obrazec sa hľadelo z vtáčej perspektívy, tak v ňom bola jasne viditeľná humanoidná tvár. Na jeho vytvorenie bola použitá podobná technika, s akou sa v minulosti tlačili fotky do novín.

 

Pri rádio-teleskope v Chilboltone sa 17.8.2001 teda o 3 dni neskôr, objavila v poli odpoveď na posolstvo ľudstva vyslaných do vesmíru lúčom v binárnom kóde rádio-teleskopom z Arebica. Odpoveď z galaxie prišla už po 27 rokoch – obdĺžnikový obrazec v obilí tiež v binárnom kóde zaznamenal len nepatrnú odlišnosť od bytostí z vesmíru. Vyzeral ako čiarový kód a bol vytvorený z radov stojaceho a poľahnutého obilia. Bola to senzácia!!! Bola to odpoveď zaznačená v binárnom kóde, ktorý vieme veľmi ľahko rozlúštiť.

 

 

Z odpovede zisťujeme že: majú rovnakú numerickú sústavu, majú rovnakú DNA štruktúru no namiesto uhlíka majú kremík, obrazec taktiež popisuje telo s väčšou hlavou k pomeru k telu, majú ešte jeden reťazec v DNA, sú asi 120 cm vysoký, obývajú 3 , 4 a 5 planétu vo svojej slnečnej sústave a ich populácia je okolo 21,3 miliárd obyvateľov. A ako posledný bod bol v našej správe náš teleskop/satelit , ten bol v ich odkaze nahradený neznámym predmetom. Predmet veľmi pripomína už hore uvedený obrazec z augusta roku 2000.

 

O rok na to čiže 15.8 2002 neďaleko Winchesteru UK  bol nájdený obrazec. V tomto obrazci bola jasne čitateľná mimozemská tvár, ktorá vedľa seba držala niečo ako disk. Na ploche tohto disku boli znova kôpky striedajúceho sa stojatého a poľahnutého obilia. Jedná sa o ďalšiu správu zapísanú v binárnom kóde. Tá bola na tomto disku zaznačená tak, ako keď počítač napaľuje údaje na CD. Opäť konkrétna správa v obilí, ktorú vieme presne rozlúštiť. Kryptológ Paul Vigay dokázal správu rozlúštiť.

Správa nám hovorí: “Pozor na poslov falošných darov a ich plané sľuby. Veľa bolesti, ale stále je čas. Vonku je dobro, bránime sa podvodu. Kanál sa uzatvára.”

 

Mali by sme sa mať na pozore pred vládami a systémom ? Myslia tým utrpením ľudí po celom svete vojny, chudobu a choroby? Mohli by nám oni, bytosti z vonku, priniesť dobro?

No odpovede na tieto otázky musí nájsť každý sám v sebe.

Ja osobne verím, že stále máme čas sa zastaviť a uvedomiť si kto sme, odkiaľ sme a kam smerujeme. Niekto tu je kto nám chce pomáhať, tak nemajme strach.

A začnime medzi sebou rozdávať si lásku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 Cheap NFL Jerseys