Blízke stretnutie piateho druhu s mimozemskou inteligenciou

Blízke stretnutie piateho druhu
s mimozemskou inteligenciou

CE-5
CE-5 je globálna občianska snaha do ktorej pozývame každého jednotlivca ako občana Zeme, ktorý má záujem o láskyplný a mierový kontakt s Našou Galaktickou Rodinou.
>> Ako uskutočniť CE-5 Kontakt?

Poprední výskumníci

 

Michael Hasemann

Michael Hasemann

Dejepisec, medzinárodne publikovaný autor, získal ocenenia ako dokumentarista, vedecký spisovateľ a investigatívny žurnalista Študoval históriu a kultúrnu antropológiu na univerzite v Nemecku Pre svoj výskum precestoval vyše milión kilometrov a 44 krajín

viac info

Stephen Bassett

Stephen Bassett

Politický aktivista, zakladateľ Paradigm Research Group, v súčasnosti jediný registrovaný lobysta v Spojených Štátoch, ktorý predstavuje organizácie UFO/ET výskumu a aktivistov,
Je riaditeľom X-PPAC prvej politickej akčnej komisie, ktorá sa zameriava na politické dôsledky javov UFO/ET

viac info

Stanton Friedman

Stanton Friedman

Získal tituly z fyziky na Univerzite v Chicago 1955. 14 rokov pracoval ako jadrový fyzik pre spoločnosti ako GE, GM a ďalšie na pokročilých, utajených projektorch jadrových lietadiel, fúzie a rakier a jadrových elektrární pre vesmír.
Od 1969 robí prednášky o téme „Lietajúce Taniere SÚ skutočné“ v 50 štátoch USA a 13 krajinách. Objavil sa v množstve rádio a TV programov. Poskytol svedectvá pre Kongres a OSN.

viac info

Steven M. Greer , M.D

Je riaditeľ CSETI a vedie výskumné tímy po svete, ktoré skúmajú ET a v niekoľkých prípadoch uspešne uskutočnil blízky kontakt a komunikáciu s MZ plavidlami. (CE-5)
Projekt Odhalenie – Stretol sa a zaznamenal svedectvá o UFO a ET od služobne starších členov vlády, vojska a spravodajstva v US a po svete vrátane CIA, Bieleho Domu, vedenia OSN a diplomatov a vojenských dôstojníkov v UK, Európe a Japonsku

viac info

Richard C. Hoagland

Richard C. Hoagland

Bývalý kurátor múzea vesmírnej vedy a konzultant NASA a počas Poslaní Apollo na Mesiac bol vedeckým poradcom pre CBS News
Posledných 19 rokov vedie vedecký tím a vytvoril nezávislú analýzu možných inteligentných štruktúr na Marse. Posledné 4 roky rozšíril tím výskum na 30 rokov predtým utajených údajov z misií NASA, Sovietov a Pentagonu na Mesiac

viac info

Nick Pope

Nick Pope

úradník Britského Ministerstva Obrany, kde viedol úrad pre výskum javu UFO v 1990ich rokoch. Vo jeho svedectve sa dozvieme o nezvratných dôkazoch v niekoľkých udalostiach z obrovskými objektami v mimoriadnych rýchlostiach, s vojenskými svedkami a zachytenými na radar – objektoch ktoré nie sú vyrobené na tejto Zemi.Tiež potvrdil prípad Bentwaters a iné prípady v UK a uznal existenciu rozsiahlych vládnych zložiek o jave UFO.

viac info

sitchin

Zecharia Sitchin

Narodil sa v Rusku, vyrástol v Palestíne a vzdelanie absolvoval v Anglicku. Veľa rokov bol vedúcim žurnalistom a vydavateľom v Izraeli, neskôr žil v New Yorku.
Je považovaný za otca alternatívnej archeológie. Multilingvista ktorý skúma starodávne kultúry Sumeru, Egypta a Mezoameriky. Napísal sériu kníh o histórii a prehistórii Zeme a ľudstva na základe informácií získaných z hlinených tabuliek.

viac info

daniken

Erich Von Däniken

Narodil sa vo Švajčiarsku, venoval sa štúdiu starých svätých písiem. Je autorom bestsellerov a účinkuje v televíznych seriáloch o archeológii a starodávnych astronautoch, ktoré videli milióny divákov.
Jeho knihy boli preložené do 28 jazykov a celosvetovo bolo predaných 60 miliónov kópií.

viac info

cremo

Michael Cremo

Americký výskumník na voľnej nohe, ktorý sa považuje za védického kreacionistu a tvrdí, že ľudia žijú na Zemi desiatky až stovky miliónov rokov.
Jeho kniha Zakázaná Archeológia vydaná prvý krát 1993 vyšla vo vyše 20 jazykoch a ponúka prijaté aj anomálne artefakty a vedecké dôkazy popierajúce tradičné predstavy ohľadom ľudského vývoja.

viac info

stubbs

Martin Stubbs

Mal v 90ich rokoch káblovú spoločnosť a dokázal sa napojiť na vysielanie NASA a nahrávať priame záznamy z obežnej dráhy a vesmíru.
Medzi najznámejšie videá patrí záznam STS-75 „povrazový“ satelit a rojace sa UFO.

urzi

Antonio Urzi

Je dobre známy v medzinárodnom UFO spoločenstve. Jeho prípad je jedinečný v celých dejinách ufológie, vytvoril 2,500 záznamov pozorovaní UFO od konca 90ich rokov kedy začal hovoriť o svojich skúsenostiach.
V priemyselnej a obytnej oblasti Milána dokázal zachytiť „podrobné“ obrázky a videá UFO manévrujúcich priamo nad jeho hlavou.

 Cheap NFL Jerseys