Blízke stretnutie piateho druhu s mimozemskou inteligenciou

Blízke stretnutie piateho druhu
s mimozemskou inteligenciou

CE-5
CE-5 je globálna občianska snaha do ktorej pozývame každého jednotlivca ako občana Zeme, ktorý má záujem o láskyplný a mierový kontakt s Našou Galaktickou Rodinou.
>> Ako uskutočniť CE-5 Kontakt?

Vysokopostavení svedkovia

 

cooper

William M. Cooper

Slúžil u vojenského letectva a námorníctva, bol pracovníkom tajných služieb s najvyšším stupňom utajenia a senátorom. Je autorom kníh a producentom viacerých dokumentov o pozadí globlálnych konšpirácií ako vraždy Kennedyho, čiernych projektov v súvislosti s vývojom lietajúcich diskov vrátane mimozemského pôsobenia v pozadí vlády USA.V 1990ich rokoch mal vlastnú súkromnú spravodajskú službu a rozhlasovú stanicu a až do jeho smrti bol považovaný za najnebezpečnejšieho reportéra v USA.

viac info

clifford

Clifford Stone

Strávil 22 rokov v Armáde USA ako časť mimoriadne elitnej a tajnej skupiny, ktorá bola rýchlo vyslaná na miesta havárií aby získala UFO alebo MZ lode, telá a artefakty. Vraví, že inteligentný život navštevuje túto planétu v plavidlách schopných precestovať rýchlo vzdialenosti veľa svetelných rokov. Naviac zdôrazňuje, že získanie MZ artefaktov umožnilo vláde uskutočniť závratné vedecké objavy. Tieto informácie sú uchovávné v tajných programoch mimo Ústavnej kontroly, ktoré kontrolujú ‚čierne projekty‘ a nechávajú si tieto dôležité objavy pre seba.

viac info

dean

Robert O. Dean

Zúčastňuje sa výskumu UFO a mimozemského života aspoň 40 rokov. Najskôr počas služby v armáde 27 rokov, neskôr slúžil na Najvyššom Veliteľstve NATO v Európe ako spravodajský analytik s oprávnením Cosmic Top Secret.Hovorí o pozorovaní letky lodí nad Európou, teleporte na Mars a ďalších neuveriteľných utajovaných informáciách.

viac info

edgar

Edgar Mitchell ,  Ph.D.

V 1971 Astronaut Edgar Mitchell letel na Apollo 14 a bol 6ty človek čo kráčal na Mesiaci.
V jeho svedectve potvrdzuje fakt, že tu na Zemi boli MZ návševy a tiež havarované lode a získané materiály a telá. Tiež hovorí o utajení, ktoré vládne okolo tejto témy vyše 50 rokov a nedostatku vládneho dohľadu a kontroly.

viac info

gordon

Leroy Gordon Cooper

Bol posledným astronautom, ktorý letel do vesmíru sám a prvým astronautom, ktorý verejne začal hovoriť o problematike existencie mimozemských lodí. Behom svojej kariéry zaznamenal dve stretnutia s UFO.
Vo svojej post NASA kariére sa stal známy výslovným obhajovaním UFO a obviňoval vládu, že ukrýva svoju znalosť o mimozemskej aktivite.

viac info

kovaljonok

Vladimír Kovaljonok

Ruský kozmonaut, ktorý v rokoch 1977 až 1982 strávil 217 dní na kozmickej stanici Saljut 6. Patrí medzi najznámejších v Rusku uviedol, že mimozemšťania existujú a dokonca, že videl jeden z objektov UFO explodovať.

viac info

lazarev

Vasilij Lazarev

Spolu s Olegom Makarovom bol v roku 1975 účastníkom letu rakety Sojuz 12, ktorú pri poruche zachránilo UFO. V roku 1996 povedal novinárom v Londýne „Nemám pochybnosti o tom, že sme na vlastné oči viděli UFO. Rovnako som presvedčený, že tento objekt usiloval nadviazať s nami radiový kontakt. Som si istý, že vďaka tomuto UFO sme pristali bez úhony v tejto mesačnej krajine Altajských hôr.

viac info

hellyer

Paul Hellyer

Bývalý kanadský minister obrany je prvým vysokým politikom, ktorý už v roku 2005 vystúpil na verejnosť a nedávno v ruskej TV s tým, že mimozemšťania sú medzi nami. Popísal niekoľko rás a hovorí o histórii stretávania s UFO od vynálezu atómovej bomby.
Vyslovuje dôvody, prečo sa musí uskutočniť odhalnie pravdy o mimozemšťanoch a tým sa urýchliť zavedenie ekonomiky založenej na čistej energii.

viac info

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 Cheap NFL Jerseys