Blízke stretnutie piateho druhu s mimozemskou inteligenciou

Blízke stretnutie piateho druhu
s mimozemskou inteligenciou

CE-5
CE-5 je globálna občianska snaha do ktorej pozývame každého jednotlivca ako občana Zeme, ktorý má záujem o láskyplný a mierový kontakt s Našou Galaktickou Rodinou.
>> Ako uskutočniť CE-5 Kontakt?

Vznik CE5 na Slovensku – rozhovor s Tonym

 

 

Prečítajte si aj textový rozhovor

 

Čo je to CE5?

Ľuďmi iniciovaná snaha o kontakt s mimozemskými civilizáciami, využívajúc vnútorný priestor vedomia a vizualizáciu.

Ako si sa dozvedel o ce5?

V roku 2010 som sa počas môjho pracovného pôsobenia v spojených štátoch zúčastnil s bratom víkendového UFO semináru v Atlante, kde boli prítomní mnohí významní bádatelia v oblasti tejto tematiky, ako napr. David Wilcock, Stanton Friedman, Michael Tellinger a samozrejme Steven Greer. On vo svojej prednáške spomenul tento projekt a mňa veľmi zaujal. Skontaktoval som sa z Kostou Makreasom etletstalk.com/kosta/a pridal sa na jeho e-mailový zoznam.

Kde na Slovensku si realizoval prvý CE5 kontakt?

Oficiálny CE5 kontakt bol realizovaný v Čavoji. I keď predtým sme robievali tieto meditácie neoficiálne v Šútovciach, pri Prievidzi.

Aké pozorovania Ste mali?

Bolo ich viacero typov. Svetelné úkazy na oblohe, kde svetlo ožiari oblohu na pár sekúnd a okamžite zmizne, cez vnímanie dotykov, elektromagnetické poruchy elektroniky, nevysvetliteľné správy na telefóne, telepatické správy a obrazy.

Kedy Ste prvýkrát začali rozprávať verejne o CE5?

V máji 2013 po založení FB stránky a prvom oficiálnom kontakt stretnutí.

Ako si sa dostal k filmu Sirius?

Producenti filmu oslovili všetkých kontaktérov CE5 s prosbou o zaslanie krátkeho videa, no a ja som na tento e-mail odpovedal, bez akýchkoľvek očakávaní a na moje prekvapenie som sa v tomto filme objavil ako zástupca zo Slovenska.

Aká je súčasná situácia na Slovensku v CE5?

Momentálne sa snažíme obnoviť kontakt meditácie po dlhšej pauze a radi by sme vytvorili trvalý kommunitný kemp, kde by sme sa mohli pravideľne stretávať a expandovať vedomie ku hviezdam.

Ako súvisí meditácia a duchovná práca na sebe s mimozemskými kontaktmi ?

Kedže žijeme v spirituálnom elektromagnetickom vesmíre, kde podstata všetkého je duchovná(energetická), meditácia a vnútorné vnímanie Seba je nevyhnutnou súčasťou tejto práce. Mimozemské-Interdimenzionálne bytosti=duchovné bytosti.

Ako súvisí strava a šport s mimozemskými kontaktami?

To je skôr individuálne. Zvyšovaním našich vibrácii sa približujeme realite vyspelejšých mimozemských kultúr a obmedzovanie resp. úprava stravy spolu s telesnou aktivitou, nám tieto vibrácie napomáha zvýšiť.

Čo sa chystá v roku 2017 ?

Ako som už spomínal radi by sme opäť pravidelne začali organizovali mesačné CE5 víkendy a ďalej šírili túto starovekú činnosť medzi ľudí.

Aké súvisiace aktivity organizuješ popri CE5

Poradenstvo v oblasti fitness a detoxifikácii organizmu, súkromné meditačné hodiny, takisto organizujeme šamanské ceremónie. Viac sa však teraz zameriavam na objasňovanie problematiky 3D času a gregoriánskeho kalendáru, ktoré momentálne riadia našu civilizáciu.

2 Responses to Vznik CE5 na Slovensku – rozhovor s Tonym

  • Super stranka, ani som nevedela ze na Sk mame niekoho, kto sa podujal upovedomit slovensky narod o mimozemskych aktivitach a skutocnostiach!!!!! Doteraz som sledovaala vsetko iba v anglickom jazyku.Tesim sa , ze je tomu tak!!! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 Cheap NFL Jerseys