Blízke stretnutie piateho druhu s mimozemskou inteligenciou

Blízke stretnutie piateho druhu
s mimozemskou inteligenciou

CE-5
CE-5 je globálna občianska snaha do ktorej pozývame každého jednotlivca ako občana Zeme, ktorý má záujem o láskyplný a mierový kontakt s Našou Galaktickou Rodinou.
>> Ako uskutočniť CE-5 Kontakt?

Galaktická Transformácia

Vek,  ktorý prichádza, vyžaduje vyššie myslenie. To čo prichádza tu  ešte nikdy v dejinách Zeme nebolo. Zúčastňujeme na prechode do iného stavu bytia, inými slovami zjemňuje sa hustota priestoru do ktorého planéta Zem prechádza, mnoho ľudí to pozná aj pod 5D prechodom alebo aj tzv. prechod z Biosféry do Noosféry, čo znamená že život na Zemi (biosféra) sa vyvíja do prebudenej planetárnej mysle (noosféra).

Len tým, že zdvihneme našu myseľ k planetárnemu vedomiu a mimo neho, môžeme realizovať riešenia mnohých výziev, ktorým dnes čelí naša planéta. S novým vedomím môžeme efektívne vzdelávať a mobilizovať ľudstvo na bezprecedentnú úroveň tvorivého riešenia problémov a realizovať pozitívnu budúcnosť.

V súčasnosti ľudstvo žije v umelom zážitku času, ktorý je riadený nepravidelným 12-mesačným gregoriánskym kalendárom a mechanickými 60-minútovými hodinami.

Život podľa tohto nepravidelného merania ČASU sa premieta do ničivých účinkov na PRIESTOR: nášho fyzického sveta.

Hlboko nesprávna koncepcia, ktorá vyplýva z tohto skresleného lineárneho pohľadu na čas, je presvedčenie, že tretia dimenzia je jediná dimenzia. Toto vnímanie vedie k tomu, že ľudia si myslia, že fyzická realita je jedinou realitou.

Zmenou nášho vzťahu s časom meníme naše vnímanie seba a sveta.Čo je čas? Pouvažujte nad týmto:

Čas NIE je počítaná kvantita, ale skôr zážitková kvalita.
Čas NIE je to, čo nám kalendáre a hodiny naznačujú, že to je.
Čas NIE je lineárny, ale skôr fraktálny a holografický.
Čas NIE sú peniaze; Čas je Umenie.
Rovnako ako gravitácia, čas je neviditeľný princíp, základom pre vesmír, ktorý ovplyvňuje priestor.
Čas je atmosférou mysle.
Čas je univerzálnym faktorom synchronizácie.

Správne pochopenie prirodzeného času nám otvára rozsiahlu oblasť synchronicity a synchrónneho poriadku – a je to práve tu, kde nájdeme nové riešenia výziev, ktorým čelíme, a to ako jednotlivo, tak aj globálne.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 Cheap NFL Jerseys