Metóda intuitívneho videnia

Človek je schopný akúkoľvek informáciu vnímať priamo z okolia bez pomoci piatich zmyslových orgánov. Autor metódy Mark Komissarov vysvetľuje ako tento proces prebieha a prakticky ukazuje spôsob aktivácie centra pre príjem mimozmyslových informácií. Táto metóda sa zakladá na princípe poznania (u dospelého človeka) alebo na princípe videnia (u dieťaťa do 12 rokov veku).

Viac informácií nájdete na stránkach Svetlo Atlantídy.

10 Comments
 1. Nebláznite, ľudia ! Presvedčí vás toto zmanipulované video a zmanipulované deti!!! ? , alebo svetoznámy skeptik Randi , ktorý jasne ukazuje , ako funguje ten podvod!!! http://content.time.com/time/health/article/0,8599,199773,00.html a google translate kusok textu pre tých, čo nevedia dobre po anglicky

  To bolo teraz k Randi testu. On Natalia vybavený párom okuliarov plavcov, objektívy zablokovaný hubovité gumy a hliníkovou fóliou, a na webových stránkach AbeBooks Komissarov opäť na preukázanie schopnosti Jeho žiaka. Po zahrievanie Recenzia iný, a pod prísnym dohľadom zo strany Randi, Natalia bola úspešná ešte raz. Neohrozený, Randi Umiestnený lepiacu pásku okolo hrán zaviazanými očami, dávajte pozor na mieste, ďalší pásik cez koreň Natalia nosa. „Hovorte, prosím, len v angličtine,“ napomenul Obaja trénera a žiaka, „a Natalia, prosím, nešúchajte ani vytiahnuť na vašej tvári“ (stock.that Randi vedel boli určené k uvoľneniu maskovaciu pásku). Naraz, Natália Právomoci zmizol. Znovu a znovu, ona flubbed jej identifikácia slov a farieb. Po viac ako hodine, jej právnik pripustil porážku.

  Randi je vysvetlenie úspechu Natalia Predtým bolo jednoduché. Všimol si neobvyklú konkávnosť v koreni nosa a rozoznať, z otáčania hlavy do strán, že „ona bola pomocou svojej pravej oko vyzerať doľava – ľavé alebo pravé oko vyzerať – vďaka malej, medzery vlasové Medzi zaviazanými očami a jej výrazný nos. Umiestnením lepiacou páskou cez most, musel, aby som tak povedal, odhalil Natalia (a Komissarov je) podvod.

 2. e gon, aj skeptici musia byť, kvôli rozmanitosti sveta. Len škoda, že sami seba pripravujú o mnoho možností/volieb. 🙂

 3. Kde sa daju okuliare na intuitivne videnie kupit?

 4. Ľudská blbosť nemá hranice.

  • Laci, keď už chceš to vykúšať, pozri si na tom videu, čo je v linku, tam je ako si to urobiť.
   No verím, že žiadny objav neurobíš. Takéto blbosti len Markýza môže propagovať. Keby niečo také bolo možné, nie je to vec objavená len pred niekoľkými rokmi ale bolo by to známe už z histórie. Vybehlo to len pred niekoľkými rokmi ako obchodný chyták na predaj blbosti.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *