Pre silu a krásu tela a pre radosť duše

   Dnes je ten správny deň...

Petr Chobot

Od skorej mladosti sa zaoberá skúmaním vzťahov medzi vedomím a hmotou. K tomu ho viedli jeho vlastné skúsenosti s rozšírenými a jasnovidnými stavy vedomia, do ktorých sa už od detstva spontánne dostával, bez toho aby o ne stál.

Posledných 18 rokov pravidelne navštevuje amazonských a andských šamanov, ktorých systém liečenia a práce študuje. Aktívne bojuje za zachovanie biodiverzity Amazónie a za zachovanie kultúry ich pôvodných obyvateľov.

Je neúnavným bádateľom v oblasti tzv paranormálnych javov, avšak drží sa exaktného prístupu k tejto oblasti. Nepovažuje sa za ezoterika ani za duchovného človeka . Jeho cieľom je maximálne zosilniť úctu každého z nás k Človeku a k Životu skrze objektívne a necenzurované poznatky o silách ktorými disponujeme.

Aktívne sa zaoberá indiánsku fytoterapie a snaží sa svojimi projektmi prispieť k rozšíreniu účinných liečivých rastlinných prostriedkov za hranice Amazónie , čo môže viesť nielen k redukcii počtu ľudí trpiacich v našej kultúre niektorými chorobami – napr diabetes – ale tiež to môže veľmi pomôcť Amazónii v jej smrteľnom zápasu o prežitie .

 

Špeciál s Petrem Chobotem 1 diel, zdroj: cestyksobe.cz

Špeciál s Petrem Chobotem 2 diel, zdroj: cestyksobe.cz

Špeciál s Petrem Chobotem 3 diel, zdroj: cestyksobe.cz

Petr Chobot – Ako môžme zachrániť nás a našu Zem

Skutočná príčina cirkevných „reštitúcií“ – Petr Chobot

Kto vládne na planéte – časť 1.

Kdo vládne na planetě — část 2.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
Prihlásiť sa
Najnovšie komentáre
Facebook
Fotky dňa
Myšlienky dňa

Prekážky Vás nemôžu zastaviť. Problémy Vás nemôžu zastaviť. A predovšetkým, iní ľudia Vás nemôžu zastaviť. Len Vy môžete zastaviť sami seba.