Očisty tela

Zdravie nie je zadarmo. Telo potrebuje pozornosť a láskyplnú starostlivosť. Potom sa Vám odvďačí vitalitou a zdravím. Choroba je nerovnávaha energií a je to obranný stav organizmu, ktorý sa nás snaží zastaviť pred predčasným vyčerpaním. Preto cesta k zdraviu spočíva v nájdeniu príčiny choroby a v jej vyriešeniu. Pozerajte na chorobu s nadhľadom a láskou, nie je náš nepriateľ, ale záchranca na ceste k rovnováhe. Očistných metód je veľa, budeme tu však uvádzať len tie, ktoré sme vyskúšali sami na sebe. Možno vás niektoré inšpirujú a rozhodnete sa ich vyskúšať.

7. krokov očisty podľa Mudr.Partykovej – zobraziť stránky:

Otužovanie:

Ďalšie očistné metódy:

Očistné metódy

Očistné metódy

Láska a priateľstvo je najsilnejšia liečba.

2 Comments
  1. Bojujem s dosť závažným ochorením a oslovila ma veta z preambuly tejto stránky: Všetko máme vo svojich rukách, stačí len prevziať plnú zodpovednosť za svoj život a ilúzia bezmocného človiečika sa rozplynie.
    Už mám ďaleko po päťdesiatke, patrím teda ku generácií, ktorej bolo „všetko jasné“. Ideológia, náboženstvo, postoj k životu, rodine, štátu … strana už vedela ako nás správne nasmerovať aby sme sa nezdržiavali nejakým duchovnom a samoliečiteľstvom. Možno namietať – kto chcel, cestu si našiel, ja som však od prírody lenivý a konzumná spoločnosť mi viac menej vyhovovala. Až, časom som sa začal viac obzerať, hľadajúc odpoveď, kde je pôvod tohto morálneho bahna v ktorom žijeme. No pomohol som mu svojim postojom aj ja aj Ty. Slepo sme začali veriť lekárom – veď sú študovaní, oni musia vedieť najlepšie. Zjavne táto „kŕmna zmes“ zaberala, veď Je pohodlné preniesť zodpovednosť na niekoho iného. Ale pokiaľ ide o vlastné zdravie, tak mi to akosi nesedí. Ak mám servisnú zmluvu za dodaný tovar a tovar neplní účel pre ktorý som ho kúpil, tak ho jednoducho vymením. Ale zdravie? To u lekára nevyreklamujem. Choroby, ktoré stará mama liečila ľavou zadnou a bez antibiotík akoby zmizli zo sveta. Nahradili ich ťažké laryngitidy, ktoré po podaní antibiotík dávali záruku, že pri opätovnom ochorení už nepomôžu. Šport, studená voda, zdravá strava, niekedy „z donútenia“ – mäso maximálne 2 krát za týždeň nahradili videohry, internet, americký kulinársky zázrak: kola a hamburger. Ale to všetko sú veci známe a omieľané dookola. Všetko chce asi svoj čas, aj prijatie takéhoto rozhodnutia. Paradoxne u mňa tu pozitívnu úlohu zohral internet.

  2. Rešpekt a úcta pred každým, kto našiel odvahu v súčasnej dobe zobrať za seba zodpovednosť… nie je to vôbec ľahké

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *