7. krok – očista ciev

Siedmim očistným krokom je očista ciev. Krv transportuje kyslík, živiny, obranné látky, hormóny a mnoho iných látok. Je dôležité aby cievy mali dostatočnú prechodnosť, inak je veľké riziko srdcovo-cievnych a obehových ochorení. Opäť, vďaka patrí pani Mudr. Vilmy Partykovej a jej knihe „Hladověni pro zdraví“.

7. krok – očista ciev

Očista ciev prebieha nasledovne:

 • pripravíme si zmes 2dl kôprového semena, 2 lyžice koreňa valeriány a 4dl medu
 • zmes dáme do 2 litrovej termosky a zalejeme po okraj vriacou vodou a necháme 24 hodín lúhovať
 • potom obsah rozlejeme do menších flaštičiek a dáme do chladničky
 • užívame 1 polievkovú lyžičku pred jedlom až do spotrebovania

Upozornenie: procedúry nepreskakovať, je dôležité, aby všetky šli v presne uvádzanom poradí.

Pomôcky potrebné na realizáciu očisty:

 • 2dl kôprového semena
 • 2 lyžice koreňa valeriány
 • 4dl medu

Vlastná skúsenosť:

 • v kamenných obchodoch bol problém zohnať kôprové semená a koreň valeriány, nakoniec na internete som našiel viacero ponúk
 • teda chuť zmesi nič moc, ale isto to zvládnete
5 Comments
 1. Asi by som med pridal až po vychladnutí. Nemal by sa zohrievať a nevidím ani dôvod prečo ho obárať.

 2. Toto vsetko su hluposti, netreba to vsetko absolvovat pred urinoterapiou, je to vymysel, lekarsky nepodlozeny.

 3. Ako dlho by takato tzv. detoxikacia prebiehala? Uz len tato s tymi flastickami a dvojlitrovou temorskou…. 2 mesiace? Je to sprostost jak hrom…. su aj ine lepsie metody, toto je tak o nervy, nicim nepodlozene.

 4. Pozri Ivan, procedúry zostavila pani Mudr.Partyková, Malachov tak aby sa tu nikto nezabil :)… Samozrejme že 95% ľudí môže dané kroky preskakovať a ísť kľudne aj na poslednú hneď. Ľudia však zažili, prekonali alebo bojujú vo svojom živote s rôznymi ochoreniami a ja preto som tu uviedol do bodky všetko tak, ako som naštudoval v danej literatúre a overil na sebe a prešlo tým x ľudí. Nie je toto samozrejme písmo sväté Ivan 😛 Pri aplikácii postupov sa riad reakciami svojho tela. Možných ďalších náhradných procedúr je veľmi veľa a nevidím dôvodov kľudne niečo vynechať, alebo nahradiť iným efektívnejším pre Teba. No vždy choď do nich s dôkladným naštudovaním…ideálne keď vidíš pozitívne výsledky aj na druhých ľuďoch, ktorí nimi prešli. Cieľ je jasný, cítiť sa vo svojom tele skvele, mať kopec energie a byť zdravý :D…spôsobov dosiahnuť to je veľa.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *