Astrálne cestovanie – rozhovor s Elen

Ako si sa dostala k astrálnemu cestovaniu (AC) a lucidnému snívaniu (LD) ?

Tak k AC jsem se dostala už před X lety, jen jsem netušila, že se tomu říká AC, odmala jsem hledala, lákali me minulé životy a tak a o LD jsem se dozvěděla až asi před rokem, do té doby nevím, že bych kdy měla lucidní sen.

Čo ťa k tomu viedlo to vyskúšať ?

Vedla mě k tomu zvědavost.

Kto bol Tvojím učiteľom, alebo aké zdroje informácií Ti pomohli cestovať na začiatku ?

Mým učitelem je Ježíš, ale k tomu mě dovedl patrně Castenada s tím jeho: pohled na své ruce!:-)
Astrálne cestovanie

Ako dlho Ti trvalo kým si prvýkrát vycestovala ?

Jak dlouho to trvalo, to nedokážu moc upřesnit, protože jsem se o to nesnažila až tak vehementně jak mi radili, navíc ráda spím, tak všechny možné pokusy o relaxaci a uvolnění těla jsem prostě zaspala, musela jsem najít jinou cestu

Spomedzi Tvojich zážitkov z AC, povedala by si prosím o nejakých ?

Zážitků mám spousty a ráda bych je nějak publikovala v knize ale ikdybych popisovala třeba jen jeden, bylo by to na hodně stran.

Ako často cestuješ do AC a Tvoja obľúbená metóda výstupu z tela ?

Jak často cestuju? Když je čas a toho moc není, nebo spíš, když jsem sama doma, dnes večer budu třeba cestovat 🙂
Oblíbená metoda je mít záměr a zkouším radugovi metody fázování, ale moc mi to nejde, protože hned zaspím, nezvládám ani dve kola fáze:-)
Neumím vědomě vystoupit z těla, to se teprve učím…vždy aspon na chvíli ztratím vědomí a pak jsem už venku, nikdy jsem nemela ani spánkovú paralýzu.

Mala si, alebo máš strach z astrálneho cestovania, mala si aj “negatívny” zážitok v AC ?

Měla jsem i negativní zážitky v AC, stejně jako při usínání ještě v bdělém stavu zde, strach z cestování ale nemám…už bych se ho nevzdala:-)

Aký prínos vidíš v AC, čo všetko je možné vďaka nemu získať a objaviť ?

Já měla jedno AC po pokusu o sebevraždu a ikdyž vím co bude po smrti následovat v otázce sebevraždy mi to hodně otevřelo oči. Jako nějaké poznání zevnitř. Už bych ten hloupej čin nikdy nezopakovala. A pokud budu brát AC jako LD spojené, tak jeho přínos nejen pro mě ale pro celý svět by byl nevyčíslitelný. Vem si jen možnost vyžití dovolených, můžeš jet kamkoliv, zadarmo a bez nebezpečí, že spadneš s letadlem, a takhle je spousta dalších věcí, přitáhnout si lidi, věci, situace, vyléčit se…možná s tím budu otravná, ale do AC mi to dokonale sedí: ” Hledejte nejdřív království nebeské a ostatní vám bude přidáno!” Podle mě mluví právě o tomhle:-)

Poznáš viacero ľudí, ktorí vedia astrálne cestovať ?

Tak můj tatínek, je mu už 75let, ten mi vždycky říkal, že má sny, ve kterých je na nějaké vysoké skále a ví, že je to jen sen, tak se rozběhne a skočí dolů…beze strachu… vždycky jsem mu to záviděla, protože já nikdy uvědomění ve snu nezažila, vždy jsem zdrhala plná strachu, když mě třeba honil růžový slon s modrou mašlí kolem chobotu, prostě jsem bez výhrad věřila všemu co se mi ve snu objevilo, znám lidi, kteří při procházce lesem viděli věci, na které většina lidí nevěří ale vyloženě nějakého astrálního cestovatele, že bych osobně znala, tak to ne, jen tady na netu, ale ty neznám:-)

Čo by si poradila ľuďom, ktorí si chcú AC vyskúšať ?

Asi bych lidem doporučila při jakémkoliv pokusu o AC nebýt nikým rušeni, párkrát se mi stalo, že na mě dítě promluvilo v takovém stupni uvolnění a kdyby mi pak někdo změřil tep, možná by na něj už nebyly tabulky.
A ještě jednu radu, věřit, alespon do té doby, než zjistijou opak, to že někdo nevěří, může celý pokus znehodnotit aniž by to začalo.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments