Astrálne cestovanie – zážitky z kurzu prechod bránou I, II

Počas jari 2015 som absolvoval kurz astrálneho cestovania prechod bránou I. a II. Astrálne cestovanie je proces, počas ktorého sa astrálny cestovateľ dostane mimo svoje fyzické telo do sveta, ktorý nazývame astrálny svet/priestor. Všetko to začalo tým, že od roku 2013 sa mi z času na čas začalo stávať, že som počas meditácie opúšťal telo.
Zvedavosť narastala s strach postupne zmizol. Otvorila sa mi známa/neznáma dimenzia, kde bolo prakticky všetko možné.. Najprv som vedel chodiť len po dome a okolí, neskôr prišli aj výlety do iných častí zeme. Bytosti som dlho nestretával, no všetko chcelo len čas a bolo mi umožnené stretnúť sa neskôr aj s nimi.
Stále som však len kĺzal po povrchu a tak keď sa na jar roku 2015 objavila možnosť prehĺbiť túto schopnosť u skúseného majstra, tak som sa prihlásil na najbližší termín. Nižšie je popis priebehu kurzu, spolu s kamarátom m.r.
Astral

Prechod bránou I.

Bol venovaný hlavne zvládnutiu strachu pred vstupom do astrálu a nácviku techník, ktoré uvedú telo do spánku a myseľ udržia úplne bdelú. Celý víkend bol venovaný praktickým cvičeniam. A aj keď pre meditujúceho človeka to boli známe techniky, seminár mi pomohol uvedomiť si viaceré veci, dôležité pre prípravu vstupu do astrálu.

Prechod bránou II.

Bol už venovaný priamo nácvikom základom mimo-telesného skúmania(AC – astrálne cestovanie). Navigácii v astrálnom svete a kontaktovaniu sa so svojím duchovným sprievodcom. Pre vstup do AC je niekoľko techník, na kurze sa používala technika Hemi-Sync.

Hemi-Sync

Je moderná technika ovplyvňujúca frekvenciu mozgových vĺn podobne ako po stáročia používané perkusie (bubny a pod.). V praxi bola pustená hudba, ktorá uvádza do hlbokých stavov meditácie. Je to veľmi dobrá pomôcka, keďže často sa stáva že adept jednoducho zaspí. Hemi-Sync hudba udržuje myseľ bdelú a telo v stave hlbokého spánku. Časom už nie je potrebná ani táto barlička a do stavu mimo telo sa dá dostať aj priamo.
Astral

Kamarátove skúsenosti z kurzu – m.r.

Prečo si prišiel na kurz o astrálnom cestovaní a ako som o ňom dozvedel ?

Na astrálne cestovanie som prišiel na odporučenie. Takéto kurzy som nikdy zvlášť nehľadal. Od decka si “cestujem”, považujem to za normálne. v poslednom období sa menej darili návraty – sú ťažšie, takže pre mňa bol kurz o tréningu vracať sa sem :).

Priebeh kurzu prechod bránou I

Veľká zábava, odporúčam sledovať obrazy v hlave a ako reagujete na “relaxačnú hudbu”, má to čosi do seba.. otvorí to nové pohľady, na seba, na svet dookola.. zostal som paf z obrazov ktoré na-skákali..resp. keď nič iné, aspoň sa naučíte relaxovať :).

Priebeh kurzu prechod bránou II

Tu som sa bavil trochu menej.. toto bolo viac o cestovaní, o riadených výstupoch, úspechy boli striedavé, všeobecne zaujímave. Kým jednotka bola pre mňa o zábave, dvojka bola už makačka.. ovládať cestovanie vedome a nie spontánne. Bolo to náročné a poučné. Jednoznačne mi osobne dvojka dala viac.

Prínosy, zmenilo sa niečo, čo ti kurz dal ?

Záludná otázka.. zmenilo sa veľa :). Naučil som sa, že cestovať sa dá vedome a nielen spontánne. Zážitky sú teraz akosi “plnšie, intenzívnejšie”.
 

Ďakujeme Ti Peter – White Wolf za krásne dva víkendy a Tvoje vedenie. Odkaz na stránku učiteľa.


Prečo sa učím cestovať?

Pre mňa je to vedomie slobody, možnosť učiť sa a spoznávať mnohé nefyzické reality a hlavne pracovať na sebe. V AC sa veci manifestujú oveľa rýchlejšie ako vo fyzickom svete. Od myšlienky, k jej prejaveniu je tam oveľa bližšie. Slušne a čestne sa treba správať všade, a aj tu, inak môže prísť ľahko lekcia.  Zmenil sa mi pohľad na fyzickú smrť. Vždy som veril, že sme viac než len telesné bytie a tieto skúsenosti ma v tom utvrdili.
Astral

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WhiteWolfSix
WhiteWolfSix
8 years ago

Ďakujem chlapci za Váš prínos na kurze. Bola s Vami úžasná práca i zábava a som rád, že sme sa mohli spolu stretnúť v takmer rovnakej zostave na PB1 aj na PB2 🙂

Jana
Jana
7 years ago

Dobrý deň,mala by som zaujem o kurz AC.Priala by som si naucit sa viac….Dakujem

Danavo
Danavo
5 years ago

Dobrý…chcel som sa spýtať či Je možné v astralnom svete sa dostať danej osobe do sna je to možné?